Půjčka bez doložení občanky (Občanského průkazu)

Především v poslední době na našem, ale i celosvětovém finančním trhu, naleznete obrovské množství nových finančních produktů. Mezi relativně nové služby lze zařadit mimo jiné i půjčky bez doložení občanky.

Občanský průkaz

Občanský průkaz u nás vlastní každá osoba, která je starší 15-ti let. Výjimku pak tvoří lidé zbavení svéprávnosti. Jedná se o legitimaci, kterou se potvrzuje vaše totožnost. Občanský průkaz budete potřebovat při mnoha vyřizování. Někdy se však může stát, že osoba, která se náhle dostane do tíživé finanční situace, zrovna občanský průkaz nemá, například z důvodu jeho ztráty. Samozřejmě, že je potřeba vyřídit průkaz nový, ten je vám k dispozici standardně za několik málo dní.
Rychlá půjčka

Pokud však potřebujete půjčit zrovna v intervalu těchto krátkých dnů, kdy občanku nemáte, respektive máte jakýsi náhradní průkaz totožnosti, mohl by vám nastat problém. Naštěstí dnes již existují i půjčky, při jejichž realizaci po vás nikdo občanský průkaz nebude chtít. Jedná se obvykle o půjčky, které jsou nabízeny v nebankovním sektoru.

Půjčky bez doložení občanky však lze využít i v případě, kdy občanský průkaz máte, ale z určitého důvodu se jím nechcete prokazovat.

Jjejich negativem je vyšší úrok a standardně kostrbatější smluvní podmínky. V každém případě je nutné i u nich požadovat smlouvu o půjčce, která bude jasně stanovovat veškeré smluvní podmínky.

Místo občanky se občas používá k ověření zaslání 1 Kč na účet poskytovatele, výpis z bankovního účtu, nebo pas či další doklad.


6.11.2014
WWW.PUJCKA-BEZ-DOLOZENI.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Na tomto webu se mohou vyskytovat neaktuální informace, na akutualizaci pracujeme
Toto je pouze informační web. Neposkytujeme půjčky.