Půjčky ihned na účet nebo v hotovosti

Dnešní moderní krátkodobé půjčky do 20 000 Kč můžete získat ihned na účet, nebo v hotovosti na ruku. Výhodou jen nonstop provoz. Jste však limitování splatostí maximálně 30 dní a částkoujen několika tisícovek. Na druhou stranu takováto půjčka může vyřešit náhlé finanční problémy, které by jinak byly těžko zvládnutelné, například půjčkou z banky.

Nenáročnost na bonitu

Nevýhoda malé částky a krátké splatnosti se stává výhodou v snazší dotupnosti. Zde nejsou kladeny zas až tak vysoké nároky na bonitu a prověřování a vyřízení půjčky může být maximálně rychlé. Samozřejmě je úvěruschpnost je nutná, ale není tak náročná, jako třeba u větší bankovní půjčky na delší dobu, která je podstatným zásahem do Vašich financí a rodinného rozpočtu.

Bez regsitru a bez potvrzení o příjmu

Z výše uvedených důvodů je půjčka u některých poskytovatelů dokonce přístupná také těm, kteří mají záznam v registru, a občas také bez potvrzení o příjmu. Záleží na individuálním posouzení.

Půjčka ihned na Váš účet

Půjčka je velmi rychlá a v ideálních podmínkách se může dokonce platba objeviz už za pár minut na Vašem účtu. Tuto skutečnost urychluje také převod s ohledem na to, jakou máte banku.

Půjčka ihned v hotovosti na ruku

Pro klientelu, která ještě nedisponuje bankovním účtem, existují varianty této půjčky také s výplatou ihned v hotovosti, kdy peníze dostanete na ruku. Používajíse k tomu výplatní místa, například benzinové čerpací stanice, nebo některé trafiky.

Půjčka bez poplatku 1 kč

Existují 2 typy poskytovatelů - první požadují ověření účtu zasláním 1 Kč na svůj účet, druzí tento ověřovací proces namají a jejich půjčky jsou logicky rychlejší.


21.10.2017
WWW.PUJCKA-BEZ-DOLOZENI.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Na tomto webu se mohou vyskytovat neaktuální informace, na akutualizaci pracujeme
Toto je pouze informační web. Neposkytujeme půjčky.