Půjčkomat - půjčka ihned do výplaty

Jedním z poskytovatelů rychlých online úvěrů je Půjčkomat. Díky tomu, že patří pod nadnárodní společnost, která má bohaté zkušenosti v poskytování rychlých úvěrů po celé Evropě, může svým klientům nabízet pružný a rychlý servis.

U Půjčkomatu si můžete vyřídit krátkodobé nebankovní půjčky na cokoliv. Tyto půjčky se dají vyřídit z domova, stačí mít počítač a několik minut času. Vyřízení je férové, bez skrytých poplatků a nevýhodných podmínek. Půjčka se dá vyřídit po celý rok včetně víkendů a svátků. Pro doplňující informace jsou k dispozici operátoři na telefonních linkách.

Rychlá online půjčka:

Jednou z variant, které Půjčkomat nabízí, je půjčka ihned. Ta je určena pro klienty, kteří si potřebují půjčit malou částku, několik set až pár tisíc korun do výplaty se splatností od 5 do 31 dnů. Jedná se o klasickou půjčku před výplatou

U opakované půjčky se nevyžadují doklady totožnosti ani potvrzení o výši příjmu a právě díky tomu je vyřízení rychlé. Noví klienti jsou prověřováni, zda nemají záznam v registrech dlužníků a budou tak schopni půjčku splácet bezproblémově.

Sjednání půjčky ihned

V registračním formuláři si žadatelé starší 18 let vyplní jméno, příjmení, poté telefonní číslo, emailovou adresu a heslo pro vytvoření registrace. Toto zaregistrování je zdarma a neplatí se žádné vstupní poplatky.

Sjednání úvěru trvá cca 10 minut, a peníze mohou být na účtě klienta už do hodiny po vyřízení. V případě nejasností ohledně osobních údajů je klient vyzván o jejich doplnění a v takovém případě se peníze objeví na účtu do 24 hodin.

Hodnota rychlé půjčky startuje na 500 Kč. S každou další splacenou půjčkou roste také možnosti si zažádat o větší částku – až 22 000 Kč.

Věrnostní program

Po bezproblémovém splacení první půjčky se automaticky klient stává členem věrnostního programu. Ten funguje tak, že se hodnoty půjčky zvyšují s každou další splacenou půjčkou. Napoprvé si žadatel můžete půjčit do 10 000 Kč a s každou další půjčkou se hodnota zvyšuje řádově o 2 tisíce korun, maximálně tedy 22 000 Kč.


20.7.2017
WWW.PUJCKA-BEZ-DOLOZENI.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Na tomto webu se mohou vyskytovat neaktuální informace, na akutualizaci pracujeme
Toto je pouze informační web. Neposkytujeme půjčky.